İstanbul Pasta Siparişi

İSTANBUL ANADOLU YAKASI

 

İSTANBUL AVRUPA YAKASI
                                  

İstanbul’da her adrese doğum günü pastası ve çikolata siparişi verebilirsiniz!

Nuga.com.tr İstanbul’dan tüm Türkiye’ye adrese teslim pasta ulaştırıyor!
İstanbul, sadece lojistik nedenlerle değil, şirketimiz için çok özel bir konudur! Tarih kokan bu dünya şehri, Nuga’nın doğduğu ve büyüdüğü şehir. İstanbul’da olmak bizim için büyük bir onur ve gurur vesilesidir.
İstanbul ve çevresindeki en popüler pasta siparişleri hakkında size küçük bir fikir vererek pastalarınızı seçmenizi daha da kolaylaştırmak istiyoruz!

İstanbul'da En Popüler Pastalar!
Online Pasta Siparişi İstanbul!
İstanbul’un en popüler pastaları! 

Dünya tek bir devlet olsa, başkenti İstanbul olurdu.!
Klasik pasta deneyiminden vazgeçmeyen müşterilerimiz, çalışan annelerin yavruları için seçtikleri tasarım pastalar, sevdiklerine sürpriz yapmayı seven şaşırtıcı doğum günü pastası fikirleri ile öne çıkan arkadaşların seçimleri, bu metropolün kültürel çeşitliliğini yansıtıyor. 

İstanbul Online Pasta Siparişi Teslimatı
İstanbul Teslimat Koşulları

İstanbul genelinde 34 İlçede 702 Mahalleye aynı gün teslimat yapıyoruz.
İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakası 34 İlçe’ye teslimatlarımız anlaşmalı özel dağıtım Firmamız ile saat 11:00 – 18:00 arasında adrese teslim edilmektedir.
İstanbul bütün ilçelerine teslimatlarımız anlaşmalı kurye firmalarıyla, seçtiğiniz üründe belirtilen saat dilimlerinde gerçekleştirilir.
Saat 10.00 a kadar aynı gün olarak verilen siparişleri saat 18.00 a kadar teslim ediyoruz.
Siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize teslimatın hangi tarih ve saat aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.
İstanbul çevre ilçelerinden Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile gibi uzak lokasyonlara teslimatlar Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

İstanbul'da Avrupa Yakası’na ve Anadolu Yakasına pasta siparişi

İki Kıta Bir Şehir
Yaşadıkça keşfedilen, keşfettikçe aşık olunan şehir...
Birbirine kavuşmak isteyen ancak boğazlar yüzünden bu dilekleri gerçekleşemeyen iki aşık gibidir Asya ve Avrupa. Bu iki aşığı birbirine kavuşturansa İstanbul’dur. İki farklı kıtayı olduğu gibi çok farklı kültürleri de binlerce yıldır bir araya getirir. Bir yönüyle Asya’nın gizemini yaşatırken, bir yönüyle de Avrupalı kimliğiyle tanıştırır sizi. Bir köşesinde İslamiyet’in sembolü camiler yükselirken, bir diğer köşesinde kilise ve sinagog birlikte yan yana yaşar. Caddelerinde modern ve tarihi binaları birlikte görebilir, her köşesinde farklı bir güzelliği keşfedebilirsiniz.
İmparatorluklar başkenti…kıtalara hükmeden kent…medeniyetlerin beşiği…kültürlerin, uygarlıkların, kıtaların buluşma noktası…İstanbul için söylenebilecek yüzlerce sözden yapılabilecek yüzlerce tanımdan sadece birkaçı. Tarih kokan sokaklarını adım adım dolaşır, dünya üzerindeki en büyük imparatorluklardan olan Bizans ve Osmanlı’nın mirası eserleri yerinde görür, eşsiz konumunun sunduğu panoramik manzaraları, her köşesine saklanmış gizemleriyle tüm güzellikleri kendiniz keşfederseniz tanımaya başlarsınız İstanbul’u ve tanıdıkça aşık olursunuz.
İlk başta Bizans, ardından Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapan İstanbul, imparatorluklar başkenti adına yakışır biçimde sürekli güzelleştirilmiş, dünyanın en görkemli anıtlarıyla donatılmış, zaman içinde farklı kültürlerin, milletlerin, dinlerin buluştuğu bir metropol olmuştur. Her kültür, her millet ve her din İstanbul mozaiğini oluşturan küçük taşlardır. Bu mozaik taşları bir araya gelerek dünyanın en güzel eseri olan İstanbul’u meydana getirmişlerdir.
İstanbul’un dünyanın en güzel şehri olma sebeplerinden birisi de tabiatın sunduğu güzelliklerin insan elinden çıkan sanat eserleri ile birleşmiş olmasıdır. Kentte en önemli imar faaliyetleri Bizans Döneminde başlamış, Osmanlı İmparatorluğu ile zirvesine ulaşmış bir sanat zevkiyle de tüm kent donatılmıştır.
Renkli tasarım kaplama pastalarımız işte bu metropolün her bir köşesine, ister İstanbul Avrupa Yakası isterse İstanbul Anadolu Yakası olsun tüm İstanbul’a adrese teslim ulaştırıyoruz.
Mağazamızda İstanbul Avrupa online pasta siparişi’nizi adrese teslim verebileceğiniz çok farklı seçenekler bulabilirsiniz. Doğum günü pastaları, cupcakeler, cakepoplar, macaronlar ve hediye çikolata kutuları gibi çok sayıda ürünümüz aynı zamanda İstanbul Anadolu online pasta siparişi olarak da sunuluyor.

Tarihi Yarımada’ya online pasta siparişi verin

‘Sur-i Sultani İçinde’; Sultanahmet ve Çevresi, Eminönü’nden Süleymaniye’ye-Süleymaniye’den Eminönü’ne; Haliç Boyunca Fatih. Bunun yanında Fener ve Balat’ta, Surlar Boyunca ya da Osmanlı’nın Bizans’tan miras aldığı ve Divanyolu adını verdiği Mese Caddesi’nde anıtları takip ederek yapabileceğiniz bir gezi İstanbul’un en turistik yeri olan Tarihi Yarımada’yı tüm yönleriyle tanımanıza yardımcı olacaktır.
İşte bu kadar renkli ve tanınmış futbol kulüpleri olan bu metropolü temsil eden görselleri resimli pasta modellerimiz üzerine bastık. Ayasofya pasta, Sultanahmet pasta, Kızkulesi pasta, Galata kulesi pasta, Beyoğlu pasta modelleri yanında çok sayıda taraftara sahip Futbol Kulüplerini, Galatasaray Taraftar Pastası, Fenerbahçe Taraftar Pastası, Beşiktaş Taraftar Pastası gibi taraftar pastaları da İstanbul Pasta Kolleksiyonumuz arasındaki yerini aldı.
Böylece istediğiniz bir İstanbul manzarası pastanızı sevdikleriniz için sipariş verin, biz uzaktaki sevdiklerinize ulaştıralım. Kişisel mesaj kartınızı da bir İstanbul görseli yükleyerek özelleştirip pastanızla birlikte duygularınızı da sevdiklerinize iletebilirsiniz. Fotoğrafınız DrPaste şeker hamuru üzerine net renklerde basılacak ve mesaj kartınızla birlikte tamamlanmış doğum günü pastası, tam bir özel gün pasta sürprizi olacaktır.
Yine İstanbul Prenses Deluxe Pasta modelimizi çok defa tercih etmiş olan bir şehir. Popüler yastık motifi şeklinde, el ile işlenmiş küçük beyaz incilerle süslenmiş pembe ve mavi renklerde tasarladığımız zarif, şık prenses pastamız, iki katlı ve üç katlı olarak Deluxe Pasta kategorimizde yerini aldı. İstanbul doğum günü pastaları için değil aynı zamanda en popüler pastalar arasında yer alan, Düğün Pastası, Nişan Pastası ve Söz Pastası konusunda da nuga.com.tr’ yi tercih ediyor. İstanbul’da yeni evlenecek çiftlerden, sade ve şık tasarım pastalarımız arasından çok sayıda pasta siparişi alıyoruz.
İstanbul’da en çok tercih edilen pastalar İstanbul halkının çeşitliliği gibidir. Bir tarafta Harry Potter Pasta, Kral Şakir Pasta, Sms Pasta, Minion Pasta gibi çocuk doğum günü için tercih edilen pastalar, diğer yanda Prenses Pasta, Pamuk Prenses Pasta, Rapunzel veya Elsa gibi Disney Prensesleri gibi küçük prenseslerin tercih ettiği çocuk doğum günü pastaları. Herkes için uygun pasta modelleri İstanbulluların tercih ettiği pastalar arasında.

İstanbul için mükemmel doğum günü pastaları

Mağazamızda her zevke tercihinizi karşılamanıza yardımcı olan birçok farklı lezzet seçeneği var. Sadece çikolata dolgulu çikolatalı pasta gibi tatlı tatlar değil, ahududu veya limon dolgulu vanilyalı pasta gibi meyveli çeşitlerin yanı sıra kiraz dolgulu çikolatalı pastamız da var.
İstanbul'da mükemmel bir doğum günü partisi için online mağazamızda hemen hemen her şeyi bulabilirsiniz! Doğum günü pastası ile birlikte, Parti dekorasyon malzemeleri, Cakepop’lar ve Cupcake’ler gibi ürünler ve hatta şık bir Çikolata kutusu ve Macaron seçenekleri de İstanbul’un her adresine nuga online sipariş pasta mağazamızda sizleri bekliyor! Büyülü tarihi şehrimizde bir sonraki özel gün kutlama planınız için mağazamızda mükemmel pastayı bulun ve doğum günü çocuğunun bu özel gününe lezzet katın. Bir Kız bebek pastası, Baby shower pasta veya Tatlı Diş pastası için mükemmel bir sürpriz pasta sipariş edin!

İstanbul'da çalışanlarınız ya da çalışma arkadaşlarınız için harika kurumsal pasta ve çikolata sipariş edebilirsiniz!

Nuga.com.tr, çocukların doğum günü pastaları ve bireysel fotoğraf pastalarından çok daha fazlasını da  sunuyor! Arkadaşlarınız için terfi aldığında ya da yeni bir işe başladığında hediye edebileceğiniz Yeni İş pastası ve Yeni İş Çikolatası seçenekleri arasından sevdiklerinize sürpriz pasta ya da sürpriz çikolata ile mesajınızı kartınıza yazabileceğiniz, ve iyi dileklerinizi pasta ve çikolata ile tatlı bir görsel ile iletebileceğiniz ürünlerimiz, tebrik için ideal bir seçenek olacaktır.
Aynı zamanda çalışma arkadaşlarınızla ofiste birlikte yapacağınız sürpriz bir kutlama için, üzerine istediğiniz bir resim, logo ya da görselinizi basabileceğimiz kutlama pastasını seçin ve siparişinizi ofisinize getirelim.
Kurumsal pastalarımız ve çikolatalarımız şirketinizin yıl dönümünde ya da şube çalışanlarınız, bayileriniz, partnerleriniz, müşterileriniz için ayrı ayrı isterseniz her bir lokasyona aynı gün adreslere teslim edebiliriz. Yine şirket etkinlikleriniz için şirketinizin logosunu pastanıza basabileceğimiz gibi, şirket logolu cupcake’ler de sipariş verebilirsiniz.