Misyonumuz

MÜŞTERİLERİMİZ İŞİMİZİN MERKEZİNDE

Bizler, Nuga olarak, 1969’dan beri yüzlerce çeşitimizi üretirken ve sizlere sunarken işimizin merkezine siz değerli müşterilerimizi en önemli değer olarak gördük. Hammadde seçiminden son ürün şeklini alıncaya dek geçen yoğun, tempolu ve bir o kadar da keyifli süreçte; sizin düşüncelerinizi, genel damak tadınızı, zevklerinizi ön planda tutup sizler için en iyi olma yolunda istikrarlı bir şekilde ilerledik. Zerafet ve şıklığı en sağlıklı şekilde size ulaştırma çabamızın en önemli destekleyicisi sizlersiniz. Sizin fikirleriniz ve istekleriniz bize yön veriyor ve her zaman daha iyiye doğru ilerlememiz için işimize en önemli katkıyı sağlıyor. Teşekkürler..

KALİTE

Sizler için en iyisini üretme düşüncesi ile çıktığımız bu yolda amacımız 1969’dan bu yana  sıradanı değil; en iyiyi sunmak. Bunun için hep bir fazlasını hedefleyen, bir adım ötesi için çabalayan bir firma olarak bizi bugünler ve sizler ile buluşturan tek nokta; kalite. En iyi olma yolunda ilerlerken istikrarını kaliteden gücünü sizden alan Nuga ile farklılığı keşfedeceksiniz.

GELENEK VE YENİLİK BİR ARADA

Her zevk sahibinin damak tadına uygun çikolata profili ile yepyeni bir tasarım! Sevdiğiniz o tatların çok daha fazlası şık ve yeni kreasyonları ile başınızı döndürecek. İster çalışanlarınıza, ister ailenize ya da arkadaşlarınıza.. Herkes için apayrı yenilikler ve eskimeyen Nuga pasta ve çikolata lezzeti..Yıllardır aradığınız özgün tat özel tasarımları ile sizlerle..

DUYGULAR

Sevdiklerinizle, kendinizi değerli hissettiğiniz o anlarda ya da özel zamanlarınızda nasıl hissediyorsanız; bizler Nuga, pasta ve çikolata ürünlerini sizler için hazırlarken aynı duyguların içerisinde olduğumuzdan emin olun. Bir annenin bebeğine olan şevkati, bir sevgilinin aşkı ya da bir dostun samimiyeti.. Bu saf güzellikleri harmanlayıp sizler ile buluşuyor, buluşturuyoruz. Nuga ile bütün güzellikler ruhunuza ışık olsun…

NERDE OLURSANIZ OLUN

Zerafet ve mükemmelliği arayanlar için; dünyanın neresinde olursanız olun tek bir tıkla yanınızdayız. İster online isterseniz de şubelerimizi ziyaret ederek  siparişleriniz ile gönüllerde taht kurabilirsiniz. Siz ve sevdikleriniz arasındaki mesafeleri anlamlı hale getiren Nuga, 1969’dan yarınlara sizlerle..