Pasta Üretimimiz

Üretim, firmamızın kalbidir. Burada fikirlerinizi ve isteklerinizi gerçek bir pasta vurgusuna dönüştürüyoruz. Lezzetli kekimizi en erken teknolojiye sahip fırınlarımızda taze pişirir pişirmez başlıyoruz. Eşsiz yazıcı teknolojimizin yardımıyla, istediğiniz motif yüksek kaliteli DrPaste badem ezmesi üzerine basılmaktadır - elbette en yükseki kalitede.

Şimdi pastanız motifle kaplanabilir. El yapımı çalışmamıza büyük önem veriyoruz, böylece her sipariş bireysel ve çok özel bir pasta haline geliyor. Son olarak, bitmiş pastanızı özel ambalajımızla güvenli bir şekilde paketliyoruz, böylece istediğiniz sipariş, teslimat adresine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşıyor.

Üretim Felsefemiz

NUGA kurulduğu tarihten bugüne kadar ürünlerini insan sağlığı için en uygun koşullarda üretmekte, her yaştan insanın damak zevkine hitap eden ürünler geliştirmekte ve güler yüzlü, saygılı çalışanları ile yıllardır müşterilerine bir özveri ile hizmet vermektedir.

Nuga’nın eşsiz reçetelerinin başarısı, ilk ürününden bu yana kusursuz bir taze üretim felsefesine dayanır. Bugün, hammaddesi yüksek kalitede ve tazeliğe sahip Belçika çikolatası ile yüzlerce çeşit özel reçeteli çikolatalar, pastalar yapıyoruz. Ürünlerinde hiçbir zaman donmuş ürün bulundurmaz ve her zaman çikolatalarında %100 saf kakao yağı kullanır. Pastalarında kimyasal katkı ve koruyucu kullanmaz. Hiçbir ürününde alkol ve hayvansal yağ bulunmaz.

Şeflerimiz

Çok iyi kalitede üretim yapmak için, elbette sadece en iyi bileşenler değil, aynı zamanda çok ciddi birikim ve know-how gereklidir. Bu bilgi birikimi ve tecrübe ile kaliteli hammaddeler harika ürünler haline gelir. 
Bu nedenle, üretimimizi yürüten ve her zaman yüksek kalite standartlarının karşılandığına dikkat eden, kendi usta pastacılarımız var. Ayrıca her zaman yeni lezzetler ve ürünler için fikirler geliştirmeye çalışırlar. Ustalarımız aynı zamanda genç yeteneklere rehberlik yapıp onların da Nuga ailesinin geleceğinde yer alabilecek birer Şef olmaları için gayret gösteriyor.

Çalışanlarımız

Çalışanlarımızın pasta üretimini seven ve bu konuda tutkulu olmalarını önemsiyoruz. Çünkü severek yapılan bir üretim ile müşterilerimizin de çok seveceği ürünlerin ortaya çıkacağına inanıyoruz.

Ekibimizi oluştururken buna benzer birçok kompleks kriterlerle bir seçim süreci oluşturduk ve en iyi çalışanları bulmaya gayret ettik.
Hepsinin ortak noktası müşterilerimiz için en iyi pastayı üretmek ve müşteri memnuniyeti olan ekibimizle gurur duyuyoruz.

Teknoloji ve Yenilik

Hassas ve dikkatli el işçiliğine ek olarak, müşterilerimize en son kalitede ve makul bir fiyata en yüksek kaliteyi sunabilmek için yenilikçi ve verimli teknolojilere büyük önem veriyoruz. Uzmanlaştığımız eşsiz bir gıda baskı teknolojisi ile çalışıyoruz. Uzun yıllardır teknoloji ile inşa ettiğimiz bilgi birikimi, yüksek kaliteli baskılı şeker hamuru ile kaplanmış  lezzetli pastalarımıza şık bir görsellik ve harika bir tasarım imkanı sağlıyor.