1969 Bayram Usta tarafından Kızıltoprak’ta Güleryüz Pastanesi adıyla faaliyete başlayan NUGA, kısa sürede müşteri memnuniyeti ve ürünlerindeki lezzetiyle gönüllerde yer etti. İstanbul’da çocukluk ve gençlik yıllarında üretimde yıllarca çalışması sırasında edindiği tecrübelerle ürün çeşitliliği ve reçeteleri ile kısa sürede bölgesinde tanınan butik bir pastane oldu.

Hemen ardından 1971 yılında Feneryolu’nda ikinci adımını atan Bayram Usta; kendisinin ve ekibinin katkılarıyla çeşitli meyve, reçine, kuruyemiş, çikolata ve krema reçetesinden oluşan nuga ürününün özel adını işletmenin adı olarak belirledi ve  yıllarca Nuga markasıyla hizmet sunmaya devam etti.

2002 yılından itibaren Maltepe Bağdat   Caddesi’nde ikinci nesil tarafından   hizmet vermeye devam eden  NUGA, kısa   sürede müşterinin ilgisini ve beğenisini   kazanmış; yenilikçi, klasik lezzetleri de üretmeyi sürdüren, hammadde seçimlerinde maliyet değil insan sağlığını merkeze alan, ürün kalitesinden ödün vermeyen anlayışı ile bölgesinde sayılı üreticilerden biri olmuştur.

2005 www.nuga.com.tr internet sayfamızı yayına açtık. Web sayfamız, konsept tanıtım ve pasta kolleksiyonlarımızın yer aldığı, mağazalarımıza gelen müşterilerimize sipariş oluşturma esnasında kutlama pastalarımızı inceleyebilmeleri için yardımcı olan bir katalog görevi icra ediyordu.

2009 senesinde ikinci nesil yönetiminde ikinci şubemizi açtık. Yeni mağaza konsepti ve modern tasarımı ile merkezden çevreye doğru bir büyüme hamlesi yapılmış oldu. Bostancı / Altıntepe’de açılan bu yeni mağazamızla beraber artık daha büyük bir üretim merkezine taşınma kararı aldık.

2010 Üretim merkezini daha büyük bir alna taşıdık. Ekibimize ilave katılan takım arkadaşları ile beraber yeni ürünleri de hergün geliştirerek ürünlerimiz arasına kattık.

diş buğdayı pasta siparişi ve modelleri
diş buğdayı

Diş Buğdayı Nedir ve Diş Buğdayı Partisi Nasıl Yapılır?

Devamı
doğum günü pastası

Doğum Günü Pastalarına Mum Dikmenin Kökeni Nedir?

Devamı
Doğum Günü Pasta Yazıları
pasta

Doğum Günü Pasta Yazıları

Devamı
doğum günü pastası siparişi
doğum günü pastası

Doğum Günü Kutlama Geleneği!

Devamı