Nuga Çikolata

%100 taze

Nuga’nın eşsiz reçetelerinin başarısı ilk ürününden bu yana kusursuz bir tazeliğe dayanır. Bugün Nuga Çikolata, hammaddesi yüksek kalitede ve tazeliğe sahip Belçika çikolatası ile yüzü aşkın çeşitte özel reçeteli çikolatalar yapar. Ürünlerinde hiçbir zaman donmuş ürün bulundurmaz ve her zaman çikolatalarında %100 saf kakao yağı kullanır. Hiçbir ürününde alkol ve hayvansal yağ bulunmaz.

Doğal Malzemelerin Asaleti

Nuga pralin yapımında kullanılan birinci kalite malzeme; gerçek Belçika çikolatasıdır. Hammaddemizi kaliteli yapan unsurlar ise; taze kakao yağı, taze krema, süt kreması, Karadeniz’in taptaze fındıkları, doğal aromalar bunlardan sadece birkaçı.

Uluslararası Garanti

Ayrıca, Avrupa gıda şirketleri ile uyumlu olarak, Nuga ürünlerinin üretim ve dağıtım zincirinin emniyeti ve güvenliğini yüksek düzeyde sağlamak amacıyla HACCP (Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları) kalite kontrol standardını birkaç yıldır entegre etmiştir.

Cömertlik keyfi

Paylaşma Arzusu

Hiç günün sonuna geldiğiniz zaman o gün yaşadıklarınızı düşünmeye fırsatınız oldu mu? Bu bir doğum günü, bir parti, arkadaşlarla akşam yemeği, bir buluşma yada romantik bir akşam olabilir. Nedeniniz her ne ise, güzel anlar yaratmaya her zaman fırsat vardır.
Seçkin konuklarınızla çikolata ile özel bir şekilde bu anları kutlayın: sıcak, rahatlatıcı ve keyifli.. Nuga Çikolata, hayatınızın özel anlarını kusursuz biçimde birleştiren belirli bir özelliğe sahiptir. Nuga’nın narin ve lezzetli pralinleri her zaman ideal ve orijinal bir hediyedir, onun gerçek değerini ve kalitesini bilenler; Nuga dan gelen özel anları tarif edilemez bir keyif ile hatırlarlar.

Usta çikolatacının mirası

Nuga, Bayram Usta’nın 1969 yılında temellerini attığı ilk günden itibaren değişmeyen ve sürekli gelişen kalite, tecrübe, özgünlük ve özveri anlayışı ile bugünlere ulaştı. Kurucu ustası’nın bu değerli mirasına saygı ve vefa duygusuyla yeni konsept çikolata serisi’ni oluşturdu ve kuruluş tarihine atfen Nuga 69 Serisi olarak isimlendirdi.
Bayram Usta’nın hatırasını yaşatmak için, Onun kurucu felsefesine sadık kalarak bir sanatçı titizliğiyle oluşturmaya çalıştığımız yeni konsept Nuga 69 Serisi Çikolatalarımızla hayatınıza renk katmayı, hediye seçeneklerimizle de duygu ve düşüncelerinizi ifade etmenize katkı sunabilmeyi hedefliyoruz...

‘Zevk ve Zerafet anlayışı olan herkes için yeni ürünler’ felsefesi üzerine kurulmuş olan Nuga, bitmeyen tutku ve özveri ile merkezinde insan olan %100 kalite ve %100 memnuniyet hedefi ile özgün ve gurme ürünleri oluşturmak için çalışmalarına devam ediyor.