Sevkiyat Yönetimi

   İstanbul bütün ilçelerine teslimatlarımız anlaşmalı kurye firmalarıyla, seçtiğiniz üründe belirtilen saat dilimlerinde gerçekleştirilir. İstanbul çevre ilçelerinden Şile, Çatalca, Silivri gibi uzak lokasyonlara teslimatlar Yurtiçi tarafından yapılmaktadır.

 

     Türkiye’nin her yerine, anlaşmalı taşıma firması Yurtiçi ile teslimat yapılır. Teslimatlar adresinize teslim tarihinde, gün içinde saat 09:00 ile 17:00 arasında yapılır. YURTİÇİ paketi ile teslimat, istenen tarihten itibaren +/- 1 iş günü arasında değişebilir. Siparişlerinizin tarihini Pastanızın kesilmesini düşündüğünüz tarihten 1 gün öncesi olarak belirlerseniz her hangi bir gecikmenin önüne geçecektir.

İstanbul merkez ilçelerine teslimatlarımız anlaşmalı kurye firmalarıyla, seçtiğiniz üründe belirtilen saat dilimlerinde, gerçekleştirilir. İstanbul çevre ilçelerinden Şile, Çatalca, Silivri gibi uzak lokasyonlara teslimatlar Yurtiçi tarafından yapılmaktadır.

Pazar günleri dışında haftanın tüm günlerinde teslimatlar gerçekleştirilir.

 

Tarih ve Sipariş Teslim Adresi

Siparişinizi oluşturma aşamasında, siparişin teslimat yapılacak mahalle, ilçe ve ili girmenizi istediğimiz kutucuğu doldurmanız durumunda seçeceğiniz ürünlerin en erken teslim tarihini görmüş olursunuz. İstanbul için bir sipariş göndermek isterseniz, teslim adresinin sadece mahallesini yazdığınızda ve mahallenin bağlı olduğu ilçe ile birlikte seçin ve böylece teslim tarih seçenekleri gözükecektir. Sepete ürün ekleyip ilerlediğinizde teslim edilecek alıcı adresi bölümü çıkacaktır.

Ve yine Türkiye’nin istediğiniz bir adresi için sipariş verirken ürün altında yer alan bölüme gönderim yapmak istediğiniz adresin mahallesini yazdığınızda ilçesi ile birlikte gördüğünüz alıcı mahallesini seçin ve teslim tarihi için takvim gözükecektir.

 Teslim tarihini belirlerken de takvimde pasif olan günler (Pazar günleri, bayram ve resmi tatil günleri vd. gibi) sipariş veremeyeceğiniz tarihlerdir. Takvimde aktif olarak gördüğünüz günler ise belirtmiş olduğunuz ‘teslimat lokasyonuna’ adrese, siparişinizi teslim edebileceğimiz tarihlerdir.

Paketleme

Pastanız, pastanın Türkiye’nin her yerine sevkiyat yapılabilmesi  için özel olarak geliştirilmiş bir ambalaj içinde gönderilir ve böylece en üst düzeyde güvenlik ve kalitede adrese teslim imkanı sunar. 


Mesaj Kartı 

 Kişisel mesajınız biraz daha uzunsa, pastayla bir tebrik kartı da gönderebilirsiniz. Yalnızca 300 karaktere kadar mesajınızı sevdiklerinize tebrik kartında yazarak duygularınızı ifade edebilirsiniz! Ayrıca Mesaj Kartınızda olmasını istediğiniz bir resim, görseli ‘dosya yükle’ butonunu kullanarak bize ulaştırabilirsiniz. Böylece kartınızın sol tarafında seçtiğiniz görsel, sağ tarafında mesajınızı yazarak 3 renk seçeneğiyle sunduğumuz tebrik kartınızı oluşturabilirsiniz.

Not: Siparişinizi tamamladıktan sonra mesaj kartı oluşturunuz sayfası gelecektir.

 

Mağazadan Teslim Alma

İstanbul Anadolu yakasındaki müşterilerimiz yada mağazamızdan siparişini teslim almak isteyenler gün içinde belirledikleri tarihte, sipariş esnasında belirledikleri saat diliminde siparişlerini alabilirler.

Nuga Merkez


Adres: nuga.com.tr

Nuga Çikolata ve Pastane Mamülleri Üretim San. Ve Tic. Ltd.

Bağlarbaşı Mah, Sakarya Sk, No:30 34844 Maltepe/İstanbul

Whatsapp: 0553 9026842

 

Ödeme Yöntemleri

Ödeme Yöntemi


Siparişinizin ödemesini tamamladığınız zaman bize ulaşır ve size ‘siparişiniz onaylanmıştır’ başlıklı sipariş onay formunuzu ve mailinizi görürsünüz. Ödemelerinizi, kredi kartı (Visa / Mastercard / Troy / Bankamatik Kartı) ile yapabilirsiniz.